• automatyka modułowa
  • źródła światła
  • oprawy indukcyjne

Specjalizujemy się w imporcie materiałów elektrycznych.

o firmie

Stawiamy przede wszystkim na jakość oraz trwałość naszych produktów przy niewygórowanej cenie.

Od roku 2000 jesteśmy importerem aparatury modułowej, ochronników przepięciowych i bezpieczników. Wieloletnie doświadczenie, wybór najlepszych poddostawców oraz rygorystyczna kontrola jakości, pozwala nam zaoferować Państwu pewne i sprawdzone produkty. Utrzymujemy odpowiednie stany magazynowe oraz zapewniamy transport w dowolne miejsce w kraju w terminie do 48 godzin od zamówienia.


Spełniając oczekiwania Klientów śledzimy rynek i dopasowujemy swoje produkty do istniejących realiów, dlatego firma regularnie zmienia i poszerza swoją ofertę handlową. Dlatego w ostatnich latach wprowadziliśmy do oferty nowoczesne źródła światła i oprawy oświetleniowe. Oferujemy również możliwość przeprowadzenia kompleksowych modernizacji oświetlenia wraz z zastosowaniem nowoczesnych systemów sterownia. Skutecznie odpowiadamy na potrzeby naszych klientów osiągnięcia maksymalnych oszczędności przy jednoczesnym przestrzeganiu norm i zapewnieniu niezbędnego komfortu pracy.

Obsługa na najwyższym poziomie, dynamizm i profesjonalizm, to cechy, które nas charakteryzują, dlatego wyroby firmy i usługi cieszą się dużym uznaniem u szerokiego i ciągle powiększającego się gronia odbiorców, a wysoka jakość w połączeniu z atrakcyjnymi cenami to nasz klucz do sukcesu.

tel/fax: +48 (14) 666-30-90