Śniadanie Branżowe z Instalatorami w Płocku


W dniu 9 stycznia 2026 roku firma LC S.A. zorganizowała kolejne spotkanie połączone ze szkoleniem dla instalatorów, tym razem w Hurtowni Amper przy ul. Żyznej 1 w Płocku.

Tematem przewodnim wydarzenia była Kompensacja mocy biernej oraz szczegółowe szkolenie z zakresu obsługi i możliwości innowacyjnych urządzeń SVG marki LCTEC. Podczas spotkania zaprezentowaliśmy, jak zaawansowana technologia statycznej kompensacji pozwala na precyzyjną optymalizację parametrów sieci i skuteczną eliminację opłat za moc bierną u odbiorców.

Uczestnicy mieli okazję pogłębić swoją wiedzę techniczną oraz wymienić się doświadczeniami z zakresu nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych. Dodatkowym, ważnym elementem wizyty było przeprowadzone przez nas szkolenie dla działu handlowego Hurtowni Amper, co pozwoliło na jeszcze lepsze przygotowanie zespołu sprzedaży do wsparcia Klientów w doborze optymalnych rozwiązań LC S.A.

Spotkanie w Płocku było doskonałą okazją do zacieśnienia współpracy z lokalnym rynkiem i wzmocnienia relacji z instalatorami.

Dziękujemy Hurtowni Amper w Płocku za gościnność i współorganizację wydarzenia, a wszystkim uczestnikom za liczne przybycie, poświęcony czas oraz aktywny udział w części szkoleniowej!